BudownictwoNaturalne.info.pl

Barbara Wojtkowska o budownictwie [WIDEO]

W tym tygodniu spotkaliśmy się z Panią Barbarą Wojtkowską z biura architektonicznego Ekocentrycy aby porozmawiać na temat jej wieloletniego doświadczenia w zakresie budownictwa naturalnego oraz tego jak ten nurt zmienił się na przestrzeni ostatnich 20 lat w Holandii i Polsce.

Barbara Wojtkowska oprócz architektury (dyplom krakowskiej ASP oraz G.Rietveld Acad. Amsterdam),  zajmuje się również sztuką, designem, alternatywną medycyną oraz biologią budowlaną, czyli zagadnieniami dotyczącymi szeroko pojętego wpływu otoczenia budowlanego na zdrowie użytkowników.

Mieszkając i pracując przez 20 lat w Holandii studiowała u wielu mistrzów-architektów, między innymi radiestezję i oczyszczanie energetyczne.

Ekocentrycy i architektura holistyczna

Od kilku lat prowadzi w Krakowie biuro architektoniczne Ekocentrycy, specjalizujące się w projektowaniu autonomicznych i pasywnych domów z naturalnych materiałów, uwzględnia w swoich projektach zasady Geometrii Fraktalnej, radiestezji i klasycznego feng shui.


Jeśli interesuje Cię naturalne budownictwo, tynki gliniane i wapienne oraz inne usługi, doradztwo i wykonanie – koniecznie odwiedź stronę GlinoDom.pl 


Jarosław Stadnik

Prezes Stowarzyszenia Ekologiczno-Kulturalnego FREEDOM. Od 2000 roku aktywny Animator i Menadżer Kultury oraz Instruktor Rękodzieła Artystycznego. Obecnie zaangażowany w rozwój i promocje Polskich Alternatywnych Społeczności. Właściciel firmy GlinoDom Budownictwo Naturalne

LEAVE A REPLY

Your email address will not be published. Required fields are marked ( required )

6 + 4 =

Reklama

Newsletter

Zamów nasz bezpłatny newsletter i dołącz grona pasjonatów budownictwa naturalnego.

Kontakt

Stowarzyszenie Ekologiczno-Kulturalne FREEDOM

www.sfreedom.org